Snowboard 2019 - Yes - Fun Inc Kids
search
add_circle

Snowboard 2019 - Yes - Fun Inc Kids

{{ chosen.list_price | formatEuro }} {{ chosen.sale_price | formatEuro }}

Verkocht per stuk

Kies {{ variant_type_name }}:

arrow_drop_down

Snowboard 2019 - Yes - Fun Inc Kids is niet meer in voorraad

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een mail wanneer Snowboard 2019 - Yes - Fun Inc Kids weer beschikbaar is

Prijs op aanvraag

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een voorstel voor Snowboard 2019 - Yes - Fun Inc Kids.

Omschrijving EAN: {{ chosen.eancode }}

FUN INC KIDS

If your kid has out-paced the green runs, his gear, and is starting to beat you down the hill, then it's time to get him set up with the Yes Fun Inc. Snowboard. This fully rockered shred sled and it's full Poplar core is lightweight, springy, and durable, perfect for groms who shred anything, anywhere.

Size (cm)127133138142
Effective Edge (mm)9029561000
Tip Width (mm)252.2263.5273
Waist Width (mm)225231237
Tail Width (mm)252.2263.5273
Sidecut Radius (m)5.86.16.4
Stance Setback (in)000
Stance Range (in)16.7 - 18.317.2 - 18.818.2 - 19.8
WidthRegularRegularRegular


Merk: Yes

Gelijkaardige producten Nieuwe producten

Snowboard 2019 - Yes - Fun Inc Kids is toegevoegd aan de winkelmand

Naar de winkelmand
keyboard_arrow_up

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x