arrow_drop_down

Slash Brainstorm snowboard '2019

Slash Brainstorm snowboard '2019
search
add_circle

Slash Brainstorm snowboard '2019

{{ chosen.list_price | formatEuro }}
{{ chosen.sale_price | formatEuro }}

Prijs op aanvraag

-{{ chosen.discount }}

Verkocht per stuk

Kies {{ variant_type_name }}:

Kies {{ variant_type_name }}:

arrow_drop_down

Slash Brainstorm snowboard '2019 is niet meer in voorraad

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een mail wanneer Slash Brainstorm snowboard '2019 weer beschikbaar is

check_circle Op voorraad
check_circle Niet beschikbaar

Dit product is enkel beschikbaar op aanvraag. Contacteer info@pacific-boardshop.com voor meer info.


Over Slash Brainstorm snowboard '2019EAN: {{ chosen.eancode }}

Snel overzicht

De Slash Brainstorm is de speelse variant van de Slash ATV. Met zijn mid-softe setback camber en zijn licht gewicht kern is het een breed inzetbaar all-mountain snowboard. De Traction Bumps en de rocker in de nose zorgen voor grip en drijfvermogen, hierdoor rijd de Brainstorm moeiteloos door verspoord terrein, hardpack en slush. 

Details

PROFILE

  • Backseat camrock

Een directionele poeder rocker met camber onder de achterste voet en rocker onder de voorste voet. Het perfecte profiel voor hoge snelheden en diepe sneeuw. 

 CORE

  • Forever woodcore

Een extreem dynamische en duurzame kern. Bestaande uit maarliefst 4 houtsoorten: Paulowna, den, beuken en populier. De kern is ultra lichtgewicht en heeft veel pop en een natuurlijke flex.

  • Buried treasure

De ultieme constructie, een combinatie van basalt en carbon die onder de bindingen worden verwerkt. Voor meer edge-to-edge respons en pop.

  • Kickstand

De typische Slash shape met de uitgeslepen tip en tail. Minder materiaal betekend minder gewicht.

 BASE

  • Sintered base

Snel en duurzaam, onderhand de standaard onder boards voor ervaren rijders.

  • Belt finish

Geen profiel, maar wel een voorgeslepen vlakke base. 

  • Factory Wax

 TOPSHEET

  • Tri-ax fiberglass (toplayer)

Een 3-laags vezelmat met vezels die 45 graden liggen ten opzichten van elkaar. Tri-Ax glassing is de zwaarste en sterkste afwerking van glasvezel.

  • Bi-ax fiberglass (bottomlayer)

Een 2-laags vezelmat met vezels die 90 graden liggen ten opzichten van elkaar. Bi-Ax glassing is zachter en veelzijdig.

 

SIDEWALL

  • Ultimate traction

Dit is een kleine bobbel op de sidecut, deze bobbel is een soort vereenvoudigde Magnetraction die zorgt voor meer grip bij een carve bocht.

  • Progressive sidecut

Een multi radius sidecut die zorgt voor een vloeiende overgang en makkelijk sturen. Deze sidecut geeft een wat losser vrijer gevoel aan het board.

Slash Brainstorm 18/19 Sizechart
Size (cm)151154157159W160163W
Effective Edge (mm)112011401160118012001220
Tip Width (mm)284286289298292304
Waist Width (mm)247248250259252263
Tail Width (mm)284286289298292304
Sidecut Radius (m)7.98.08.18.18.38.3
Stance Setback (mm)151515151515
Stance Range (in)19.7 - 24.420.5 - 25.220.5 - 25.220.5 - 25.220.5 - 25.221.3 - 26.0
Rider Weight (lbs)125 - 165130 - 170140 - 190140 - 190160 - 210165 - 205+
WidthRegularRegularRegularWideRegularWide

Zoeken

Gelijkaardige producten

Slash Brainstorm snowboard '2019 is toegevoegd aan de winkelmand

Naar de winkelmand