arrow_drop_down

Slash Brainstorm snowboard '2019

Slash Brainstorm snowboard '2019
search
add_circle

Slash Brainstorm snowboard '2019

{{ chosen.list_price | formatEuro }}
{{ chosen.sale_price | formatEuro }}

Prijs op aanvraag

Verkocht per stuk

Kies {{ variant_type_name }}:

Kies {{ variant_type_name }}:

arrow_drop_down

Slash Brainstorm snowboard '2019 is niet meer in voorraad

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een mail wanneer Slash Brainstorm snowboard '2019 weer beschikbaar is

check_circle Op voorraad
check_circle Niet beschikbaar

Dit product is enkel beschikbaar op aanvraag. Contacteer info@pacific-boardshop.com voor meer info.


Over Slash Brainstorm snowboard '2019EAN: {{ chosen.eancode }}

Snel overzicht

De Slash Brainstorm is de speelse variant van de Slash ATV. Met zijn mid-softe setback camber en zijn licht gewicht kern is het een breed inzetbaar all-mountain snowboard. De Traction Bumps en de rocker in de nose zorgen voor grip en drijfvermogen, hierdoor rijd de Brainstorm moeiteloos door verspoord terrein, hardpack en slush. 

Details

PROFILE

  • Backseat camrock

Een directionele poeder rocker met camber onder de achterste voet en rocker onder de voorste voet. Het perfecte profiel voor hoge snelheden en diepe sneeuw. 

 CORE

  • Forever woodcore

Een extreem dynamische en duurzame kern. Bestaande uit maarliefst 4 houtsoorten: Paulowna, den, beuken en populier. De kern is ultra lichtgewicht en heeft veel pop en een natuurlijke flex.

  • Buried treasure

De ultieme constructie, een combinatie van basalt en carbon die onder de bindingen worden verwerkt. Voor meer edge-to-edge respons en pop.

  • Kickstand

De typische Slash shape met de uitgeslepen tip en tail. Minder materiaal betekend minder gewicht.

 BASE

  • Sintered base

Snel en duurzaam, onderhand de standaard onder boards voor ervaren rijders.

  • Belt finish

Geen profiel, maar wel een voorgeslepen vlakke base. 

  • Factory Wax

 TOPSHEET

  • Tri-ax fiberglass (toplayer)

Een 3-laags vezelmat met vezels die 45 graden liggen ten opzichten van elkaar. Tri-Ax glassing is de zwaarste en sterkste afwerking van glasvezel.

  • Bi-ax fiberglass (bottomlayer)

Een 2-laags vezelmat met vezels die 90 graden liggen ten opzichten van elkaar. Bi-Ax glassing is zachter en veelzijdig.

 

SIDEWALL

  • Ultimate traction

Dit is een kleine bobbel op de sidecut, deze bobbel is een soort vereenvoudigde Magnetraction die zorgt voor meer grip bij een carve bocht.

  • Progressive sidecut

Een multi radius sidecut die zorgt voor een vloeiende overgang en makkelijk sturen. Deze sidecut geeft een wat losser vrijer gevoel aan het board.

Size (cm)151154157159W160163W
Slash Brainstorm 18/19 Sizechart
Effective Edge (mm)112011401160118012001220
Tip Width (mm)284286289298292304
Waist Width (mm)247248250259252263
Tail Width (mm)284286289298292304
Sidecut Radius (m)7.98.08.18.18.38.3
Stance Setback (mm)151515151515
Stance Range (in)19.7 - 24.420.5 - 25.220.5 - 25.220.5 - 25.220.5 - 25.221.3 - 26.0
Rider Weight (lbs)125 - 165130 - 170140 - 190140 - 190160 - 210165 - 205+
WidthRegularRegularRegularWideRegularWide

Zoeken

Gelijkaardige producten

Slash Brainstorm snowboard '2019 is toegevoegd aan de winkelmand

Naar de winkelmand