arrow_drop_down

Slash ATV snowboard '2019

Slash ATV snowboard '2019
search
add_circle

Slash ATV snowboard '2019

{{ chosen.list_price | formatEuro }}
{{ chosen.sale_price | formatEuro }}

Prijs op aanvraag

-{{ chosen.discount }}

Verkocht per stuk

Kies {{ variant_type_name }}:

Kies {{ variant_type_name }}:

arrow_drop_down

Slash ATV snowboard '2019 is niet meer in voorraad

Vul hier jouw e-mailadres in en ontvang een mail wanneer Slash ATV snowboard '2019 weer beschikbaar is

check_circle Op voorraad
check_circle Niet beschikbaar

Dit product is enkel beschikbaar op aanvraag. Contacteer info@pacific-boardshop.com voor meer info.


Over Slash ATV snowboard '2019EAN: {{ chosen.eancode }}

Snel overzicht

          De Slash ATV is het vlaggenschip van Slash range. Een dynamische camber met veel pop en een stijve flex maken de ATV een uitdagend board voor de meer ervaren rijder. Naast uitstekende carve eigenschappen gaat dit board ook als een raket in de poeder. De lichtgewicht kern in combinatie met de stijfheid maken dit board ook een prima optie voor een big line in het park. 

Details

PROFILE

 

  • Camber

Gewoon traditionele no-nonsense camber. Grip en respons.

 CORE

  • Forever woodcore

Een extreem dynamische en duurzame kern. Bestaande uit maarliefst 4 houtsoorten: Paulowna, den, beuken en populier. De kern is ultra lichtgewicht en heeft veel pop en een natuurlijke flex.

  • Buried treasure

De ultieme constructie, een combinatie van basalt en carbon die onder de bindingen worden verwerkt. Voor meer edge-to-edge respons en pop.

  • Kickstand

De typische Slash shape met de uitgeslepen tip en tail. Minder materiaal betekend minder gewicht.

 BASE

  • Sintered HD base

De snelste en hardste sintered base die momenteel beschikbaar is.

  • Diamond stone finish

Een ingeslepen belagprofiel voor beter glijvermogen en minder plakkerig.

  • Factory Wax

 TOPSHEET

  • Reactive flex

Deze constructie bestaat uit 2 glasvezels die door het hout in de lengte van het board worden verwerkt. De vezels geven het board meer kracht en respons voor het carven.

 SIDEWALL

  • Progressive sidecut

Een multi radius sidecut die zorgt voor een vloeiende overgang en makkelijk sturen. Deze sidecut geeft een wat losser vrijer gevoel aan het board.

    The launch sequence is loaded. The coordinates are set. This is a spaceship for now.

    Slash ATV 18/19 Sizechart
    Size (cm)151154156158159W161163W
    Effective Edge (mm)1110112011201160118012001220
    Tip Width (mm)290292294295302297307
    Waist Width (mm)249251253253260255263
    Tail Width (mm)290292294295302297307
    Sidecut Radius (m)7.07.27.47.67.97.88.2
    Stance Setback (mm)13131313131313
    Stance Range (in)19.7 - 24.419.7 - 24.420.5 - 25.220.5 - 25.221.3 - 26.020.5 - 25.221.3 - 26.0
    Rider Weight (lbs)125 - 165130 - 170135 - 175145 - 185160 - 210165 - 205165 - 205+
    WidthRegularRegularRegularRegularWideRegularWide

    Zoeken

    Gelijkaardige producten

    Slash ATV snowboard '2019 is toegevoegd aan de winkelmand

    Naar de winkelmand